+421 948 065 776 info@twisk.sk

Sporenie do platiny, striebra a zlata

Úvodná stránka Sporenie do platiny

Sporenie do platiny je veľmi dobrou náhradou za iné, bežné sporiace účty, alebo ako výborný doplnok k stavebnému 
či dôchodkovému sporeniu.

Ako sporiť do platiny? 

Ako sporenie do platiny prebieha? Veľmi jednoducho, pred začatím sporenia si nastavíte cieľovú sumu, do ktorej budete sporiť.
U nás si môžete cieľovú sumu zvoliť od 4000 eur. Mesačná výška úložky môže začínať od 25 eur. Výška mesačnej splátky priamo ovplyvní, ako rýchlo dosporíte vybraný platinový zliatok, do ktorého ste sa na začiatku rozhodli sporiť.

U nás sporíte do fyzickej platiny, takže akonáhle dosporíte prvý zliatok, okamžite vám ho odovzdáme. Vďaka tomu máte svoje nasporené peniaze vo svojom vlastníctve a pod kontrolou. Ak sa teraz rozhodnete sporiť do uncových zliatkov (aktuálna cena zliatku tu) a radi by ste si každý rok vyzdvihli jeden platinový zliatok, bude vaša mesačná úložka 100 eur. Pri polovičnej sume to bude jeden platinový zliatok každé dva roky.

Môžem sporiť do platiny aj rýchlejšie než som plánoval? 

Aj to je možné. Sporenie do platiny je veľmi flexibilný produkt. V prípade, že našetríte nečakane viac peňazí, alebo dostanete inú nečakanú hotovosť a chcete ju vložiť do vášho platinového sporenia, môžete vykonať bezplatnú mimoriadnu splátku a tým sa priblížiť k dosporenej cieľovej sume na aktuálny platinový zliatok.

Druhou možnosťou je, že sledujete aktuálne ceny platiny, alebo naše správy, v ktorých našich klientov informujeme o výhodných cenách a možnostiach navýšenia pravidelných vkladov, alebo jednorazových splátok. Poskytuje vám to flexibilnú prácu s vaším platinovým sporením a možnosť nakupovať platinu v rámci sporenia za najlepšie ceny.

Čím sa riadi cena platiny v momente nákupu?

Platinu na váš sporiaci účet nakupujeme v momente, kedy dorazí vaša platba na účet. V túto chvíľu sa platina fixuje za aktuálnu cenu platiny na burze a táto suma je v platine pripísaná na váš sporiaci účet. K svojmu účtu a jeho stavu máte online prístup
24 hodín denne.

Prečo je sporenie do platiny tak výhodné?

Platina je spoľahlivým uchovávateľom hodnoty vložených investícií. Jej hodnota v čase sa nemení, naopak, postupne rastie. Vďaka tomu je platina najlepším produktom pre dlhodobé sporenie. Vďaka tomu ochránite nasporenú sumu pred infláciou, menovou reformou, alebo inými negatívnymi vplyvmi, ktoré sa premietajú do hodnoty eura, či už vplyvom politiky štátu,
alebo stavom ekonomiky.

Ako začať sporiť do platiny? 

Máte záujem začať sporiť do platiny, alebo len potrebujete produkt viac predstaviť? Stačí vyplniť kontaktný formulár v pravom hornom rohu obrazovky a ozve sa vám konzultant, ktorý s vami všetko potrebné prejde a odpovie na všetky vaše otázky.

Neváhajte sa na nás obrátiť. Radi všetko podrobne vysvetlíme a doplníme.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Rýchly kontakt

Školenie Ako INVESTOVAŤ DO PLATINY zdarma

Uvažujete o svojich investíciách a zvažujete investíciu 
do zlata
, striebra alebo platiny? Než sa rozhodnete a než sa zídete s akýmkoľvek obchodníkom, získajte komplexné informácie o tom, čo investícia do drahých kovov obnáša. Od akej čiastky a akou formou je investícia do platiny vhodná. Ako by mala investičná platina vyzerať a na čo si dať pri jej nákupe pozor. Ponúkame školenie vo vašich regiónoch. Školenie nemá predajný charakter - tovar sa tu neobjednáva ani nepredáva. Prihlásiť sa môžete pomocou formulára.

Zistiť viac

PREČO INVESTOVAŤ DO PLATINY

Investícia do platiny je skvelou príležitosťou pre drobných investorov. Platina síce nie je oslobodená od DPH ako zlato, ale jej cena sa teraz nachádza na svojom minime. Nárast ceny v čase je teda logickým a prirodzeným vývojom. Vďaka tomu sa vám investície vložené do platiny môžu niekoľkonásobne vrátiť späť. Platina patrí k najvzácnejším kovom - je vzácnejšia ako zlato a je nesmierne pevná a odolná. Investícia do platiny sa oplatí a nemala by vo vašom portfóliu chýbať.

Zistiť viac