+421 948 065 776 info@twisk.sk

Výkup platiny, zlata a striebra

Úvodná stránka Výkup drahých kovov

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom aj výkupom platiny, zlata a striebra. V prípade predaja sa zameriavame len
na investičné kovy s maximálnou čistotou 999,9 / 1000 (rýdze zlato). Ponúkame zlaté, strieborné a platinové zliatky, tehly
a investičné mince označené puncom rýdzosti a doložené overenými certifikátmi.

Výkup investičnej platiny 

V prípade investičnej platiny je likvidita veľmi rýchla vec, najmä pokiaľ ide o investičnú platinu zakúpenú od našej spoločnosti.
Zliatky musia byť dodané v neporušených obaloch spolu s certifikátmi. V prípade väčších gramáží sa vykupovaná platina najprv overuje na Puncovom úrade. Jednáme však veľmi rýchlo a snažíme sa byť flexibilným partnerom pre našich klientov.

Výkup zlomkovej platiny a šperkov

Vykupujeme zlomkovú platinu a šperky v akejkoľvek forme, kvalite a množstve. Zákazník prinesie platinu s cieľom výkupu a tá je následne odoslaná na Puncový úrad. Po presnom určení pomerov rýdzosti je vyplatená výkupná cena. Doba výkupu môže byť oproti iným obchodníkom dlhšia, ale výkupná cena je výrazne vyššia. Výkupná cena platiny sa riadi cenou platiny na burze.

Aktuálne ceny platiny nájdete v tabuľke

Aké typy drahých kovov vykupujeme?

- šperky, môžu byť aj poškodené
- roztrhané retiazky, nekompletné náušnice, rozbité prívesky a ďalšie ...
- prasknuté alebo inak poškodené prstene
- dentálne zlato
- investičné zliatky od všetkých výrobcov
- mince alebo medaily

Rýchly kontakt

Školenie Ako INVESTOVAŤ DO PLATINY zdarma

Uvažujete o svojich investíciách a zvažujete investíciu 
do zlata
, striebra alebo platiny? Než sa rozhodnete a než sa zídete s akýmkoľvek obchodníkom, získajte komplexné informácie o tom, čo investícia do drahých kovov obnáša. Od akej čiastky a akou formou je investícia do platiny vhodná. Ako by mala investičná platina vyzerať a na čo si dať pri jej nákupe pozor. Ponúkame školenie vo vašich regiónoch. Školenie nemá predajný charakter - tovar sa tu neobjednáva ani nepredáva. Prihlásiť sa môžete pomocou formulára.

Zistiť viac

PREČO INVESTOVAŤ DO PLATINY

Investícia do platiny je skvelou príležitosťou pre drobných investorov. Platina síce nie je oslobodená od DPH ako zlato, ale jej cena sa teraz nachádza na svojom minime. Nárast ceny v čase je teda logickým a prirodzeným vývojom. Vďaka tomu sa vám investície vložené do platiny môžu niekoľkonásobne vrátiť späť. Platina patrí k najvzácnejším kovom - je vzácnejšia ako zlato a je nesmierne pevná a odolná. Investícia do platiny sa oplatí a nemala by vo vašom portfóliu chýbať.

Zistiť viac